Karolina Protsenko Wiek, narodowość, Wikipedia, biografia, wartość netto i nie tylko

MD Merajul IslamMay 7, 2022


Karolina Protsenko  Młoda utalentowana ukraińsko-amerykańska skrzypaczka, youtuberka, gwiazda mediów społecznościowych i avenue performerka. Znana jest ze swojego talentu do grania na skrzypcach na wysokim poziomie w jego nastoletnim wieku, stając się cudownym dzieckiem. Stała się sławna, kiedy zaczęła przesyłać swój występ w teledysku Robust magic, otoczony tłumami, zawierający jej covery popularnych piosenek na skrzypcach na swoim kanale YouTube. 

Treści przyciągnęły wiele osób i obserwujących na jej kanale na youtube i zdołały podbić serca wielu ludzi podczas występów na ulicy. Najbardziej znana jest jako skrzypaczka uliczna z Santa Monica w Kalifornii. Często widuje się ją, jak występuje i gra na instrumentach z pomocą rodziców.

Protsenko jest również popularna na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Tiktok, Twitter, Fb itp. Jej uchwyty na Instagramie mają 844 tys. fanów, którzy obserwują w krótkim czasie. 

Karolina Protsenko 

Szybkie fakty / Bio / Wikipedia

Karolina Protsenko urodziła się 3 października 2008 roku na Ukrainie w kulturalnej rodzinie muzycznej. Jej rodzice, Nikala i Ella Protsenko, mają dobre umiejętności w grze na gitarze i pianinie. Jej rodzina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdy Karolina miała zaledwie 6 lat. Jej rodzice przyjęli ją do muzycznego centrum coachingowego na lekcje gry na skrzypcach. Uwielbia grać publicznie, jej pierwszy występ uliczny odbył się na ulicy Santa Monica. 

Imię i nazwisko: Karolina Protsenko 
Pseudonim: Karolina

Knowledge urodzenia: 3 października 2008
Wiek: 14 lat (stan na 2022)
Narodowość: Ukraińsko-Amerykańska
Religia: Chrześcijaństwo
Płeć: Kobieta

Karolina Protsenko z rodzicami
Karolina Protsenko z rodzicami

Imię ojca: Nikalay Protsenko Imię
matki: Ella Protsenko
Rodzeństwo/brat Imię: Leo
                                         i Nicholas.
Znak zodiaku/Znak zodiaku: Waga

Znany z: Skrzypek, Road Performer,
                         Artysta, Youtuber, Gwiazda mediów społecznościowych .

Przeczytaj także: Kim jest Ryan Kaji?

Karolina Protsenko Wiek, wzrost, waga 

Ile lat ma Karolina Protsenko ? Ma zaledwie 13 lat w 2021 roku; urodziła się 3 października 2008 r. 

Karolina Protsenko
Karolina Protsenko 

Jak wysoka jest Karolina Protsenko? Jest teraz dzieckiem, a jej wzrost mierzył 4 stopy i 8 cali na skali stóp – waga około 44 kg, czyli około 96 funtów. 

Wiek: 14 lat (od 2022 r.)
Wzrost: 4 stopy 8 cali
              1,42 m
               142 cm
Waga: 44 kg (w przybliżeniu)
               96 funtów

Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Brązowy

Additionally Learn: Karolina Protsenko Age, Nationality, Wikipedia, Biography, Net Worth, and more


Karolina Protsenko Narodowość, dane rodzinne i wczesne życie

Karolina jest Ukraińsko-Amerykanką mającą podwójne obywatelstwo i zasadniczo posiada obywatelstwo amerykańskie wraz z Ukrainą. Ma mieszane pochodzenie etniczne. Ma młodszego brata Leo i Mikołaja Protsenko.

Jej ojciec nazywa się Nikala Protsenko, a jej matka Ella Protsenko. Według jej własnej strony internetowej, jej rodzice mają dużą wiedzę na temat gry na gitarze i pianinie.

Karolina Protsenko Skrzypce
Karolina Protsenko

Jej matka uwielbia grać na pianinie, a z drugiej strony jej ojciec jest popularnym gitarzystą. Przeprowadziła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdy miała zaledwie 6 lat w 2014 roku. W tym samym roku 2015 została przyjęta na lekcję gry na skrzypcach. 

Obecnie mieszka w Santa Monica w Kalifornii. Większość jej występów na ulicy była tutaj prezentowana, a ona uwielbia prezentować swoje umiejętności skrzypcowe wielu ludziom na ulicy Viewers.

Kariera Karoliny Protsenko 

Dlaczego Karolina Protsenko słynie?  Będąc słynną skrzypaczką, artystką, artystką uliczną, youtuberką i gwiazdą mediów społecznościowych, Karolina została gwiazdą i jako nastolatka miała już ugruntowaną pozycję w swoim życiu. Zaczęła brać lekcję gry na skrzypcach w 2014 roku, kiedy wylądował w Stanach Zjednoczonych. Po 3 latach, kiedy po raz pierwszy wystąpił na ulicy, zwróciła na siebie uwagę wielu publiczności, a kilkoro z nich uwielbia nagrywać i udostępniać jej występ na żywo „Karolina Busking” w mediach społecznościowych. Od tego czasu stał się wirusowy , a ona staje się popularna w mediach społecznościowych. W wywiadzie powiedziała, że ​​ma klasyczne wykształcenie i bardzo szybko uczy się popowych piosenek.

Jej zamiłowanie do wykonawstwa i stylu gry na skrzypcach przyciąga wiele oczu i podbija serca. Jej wyjątkowy styl w jej młodym wieku i ostrym tonie zyskały wielu uwielbiających fanów na całym świecie, kiedy otworzyła swój pierwszy kanał na YouTube i przesłała swój movie w 2016 roku. 

Karolina Protsenko
Karolina Protsenko

Jej pierwsza i ulubiona lokalizacja dla Busking w Santa Monica, third Road Promenade, gdzie często można ją zobaczyć prezentującą muzykę z instrumentalną konfiguracją pomiędzy publicznością uliczną. 

Zobacz też   Kim jest Alex Wasabi?

Road Viewers jest zdumiona, słuchając jej muzyki instrumentalnej i zastanawia się, jak to możliwe, aby nastoletnia dziewczyna mogła opanować bardzo precyzyjne umiejętności instrumentalne o wysokim standardzie. Niedawno połączyła siły i nagrała kilka teledysków z sensacją ulicznego buszowania we Włoszech, ze słynnym saksofonistą Daniele Vitale . Pomogło jej to stworzyć ogromnych fanów Strong na podstawie jej kont w mediach społecznościowych, prawdopodobnie na youtube, Instagramie, Twitterze, Tiktok i wielu innych. 

Zdobyła ponad 5,4 miliona subskrybentów YouTube na swoim kanale YouTube zatytułowanym Self. Wydała swój debiutancki album Violin Covers „My Dream”, wydany w lipcu 2018 roku. 

Przeczytaj również: Cena tuńczyka błękitnopłetwego


Karolina Protsenko na The Ellen Present 2019

Karolina pojawiła się w słynnym programie telewizyjnym „The Ellen Present” w 2019 roku, gdzie występowała na żywo wśród publiczności, a później podarowała słoik z wiaderkami Stunning Busking na kolejny występ uliczny. Otrzymała również piękne niebieskie skrzypce z pamiątkowymi naklejkami „Jak widać na Ellen”. Czekaj, żeby nie kończyć tutaj…
Ellen DeGeneres wrzuciła dość dużą ilość gotówki do wiadra na napiwki, który właśnie został jej podarowany.

Karolina marzyła i oszczędzała na szczeniaka, a na tym pokazie wyraziła swoje zdanie; busking był świetnym sposobem na zebranie pieniędzy na realizację jej marzenia. Mam nadzieję, że ta kwota spełni jej marzenie.

Karolina Protsenko Internet Price 2022

 Jak bogata jest Karolina Protsenko? Musiałeś więc zadać sobie to pytanie, a jeśli myślisz: Jaka jest wartość netto Karoliny Protsenko 2022? Cóż, jej szacunkowa wartość netto w 2021 r. wynosi około 600 000 USD (w przybliżeniu).

Karolina Protsenko
Karolina Protsenko

Będąc gwiazdą mediów społecznościowych i mistrzem muzyki instrumentalnej w młodym wieku, jej muzyka skrzypcowa na wysokim poziomie jest jak magiczna sensacja dla wszystkich słuchaczy. Większość dochodów pochodzi z jej kanału YouTube, który jest głównym głównym źródłem dochodu; mając 5,4 miliona subskrybentów na swoim kanale, musi otrzymać pokaźną kwotę przychodów z youtube.  

Otrzymuje również wynagrodzenie za współpracę z innymi artystami muzycznymi, Partnership, wraz z poparciem marki na Instagramie i reklamą od jej sponsorów. Karolina Protsenko Instagram ma aktywną bazę fanów 844 tys. fanów, gdzie regularnie publikuje swoją muzykę Magical Instrumental. 

Zobacz także   Kim jest Úrsula Corbero – fakt ujawniony

Polecane dla Ciebie: Kim jest Loni Willison ?

Karolina Protsenko Instagram, Youtube, Twitter, Fb i różne platformy Social Media

Tutaj możesz odwiedzić Instagram Karoliny; ma ponad 844k aktywnych fanów fanów. Na jej stronie na Facebooku ma ponad 7 milionów obserwujących fanów, a jego kanał na Youtube ma 5,4 miliona aktywnych subskrybentów i tak dalej.

Karolina Protsenko 7 milionów obserwujących na Facebooku
Karolina Protsenko

Karolina Protsenko Kilka mniej znanych faktów

  • Karolina Protsenko jest znana z własnego kanału YouTube Karolina Protsenko Violin, który ma ponad 5,4 miliona aktywnych subskrybentów na całym świecie.
  • Ma dwoje rodzeństwa o imieniu Leo i Nicholas.
  • Zaczęła brać lekcje gry na skrzypcach, gdy miała zaledwie 6 lat.
  • Karolina ma mieszane pochodzenie etniczne ukraińskie i amerykańskie
  • Karolina rozpoczęła swoją muzyczną podróż on-line, kiedy uruchomiła swój kanał na YouTube w grudniu 2016 roku.
  • Karolina Staje się sławna, gdy ktoś nagrywa i udostępnia jej mocną magiczną muzykę instrumentalną na platformach społecznościowych. Movie „Karolina Busking” stał się wirusowy, a ona zyskała rzesze uwielbiających fanów na całym świecie.
  • Jej ulubioną lokalizacją w Busking jest Santa Monica w Kalifornii.
  • Udostępniła również wideo sensacji Busking Daniele Vitale, legenda gracza Sahaphone. 
Categories

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

//zikroarg.com/4/5023385